Bitcoin handluje po 33.950 dolarów od czasu napisania tego artykułu.
Krypto waluta handlowała powyżej 34.000 $ zaledwie kilka minut temu i próbuje się skonsolidować wokół obecnych punktów cenowych.

Ten rajd przychodzi pomimo silnego spadku wcześniejszego w sobotę, który spowodował, że cena BTC spadła do 30.000$ na najlepszych giełdach.
BITCOIN STRZELA DO 34.000$.

Cena Bitcoin’a wzrosła do 34.000 dolarów, mimo że dziś spadła do 30.000 dolarów. Wiodąca waluta kryptofladowa handluje za 33 950 dolarów od czasu napisania tego artykułu i wzrosła o ponad 15% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Ostatnia noga Bitcoin Profit jest wyższa po silnym spadku wcześniejszym niż dzisiaj, jak już wcześniej wspomniano.

Przeładunki i darmowe obroty dostępne codziennie, dla każdego gracza, w mBitcasino Crypto Autumn Bonanza! Zagraj teraz!

Po porannym szczycie w wysokości 33.000$, BTC spadło z 33.000$ do 30.000$ w ciągu dwóch godzin.

Bitcoin szybko odbił się, gdy kupujący bronili kluczowego poziomu wsparcia 30.000$. Krypto waluta rosła od tego czasu, a teraz handluje na nowych, wszechobecnych poziomach.

Altcoins nadal osiąga lepsze wyniki niż BTC. Ethereum wzrosło o 8,5% w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy większość innych altcoinów zyskała tylko garść procent.

Ten rajd jest uwarunkowany silnym wzrostem wolumenów zarówno detalicznych jak i instytucjonalnych dla Bitcoinów. Dan Morehead, CEO Pantera Capital, stwierdził ostatnio, że ilość BTC kupowanych przez użytkowników PayPal przewyższa nową podaż monety:

„Kiedy @PayPal wszedł w życie, wolumen zaczął eksplodować. Wzrost wolumenu itBit oznacza, że w ciągu dwóch miesięcy od wejścia na rynek, PayPal kupuje już ponad 100% nowej podaży bitcoins… W ciągu ostatnich siedmiu miesięcy mieliśmy dwie ogromne zmiany – jedną w popycie, drugą w podaży – obie w górę. Po stronie popytu na rynek weszły takie spółki publiczne jak PayPal. To przesuwa krzywą popytu znacznie wyżej. W tym samym czasie podaż nowo emitowanych BTC została zmniejszona o połowę w maju – w ramach odbywającej się co cztery lata redukcji o połowę emisji bitcoinów. Mniej BTC jest dostępnych. Nasz poprzedni list do inwestora zatytułowaliśmy „Bitcoin Shortage“. Cena działa jak niedobór.“

Oczekuje się, że Bitcoin przesunie się wyżej, ponieważ ten popyt przewyższa podaż.